Par mums

Aizkaru salons “Karlīne” sniedz savus pakalpojumus Latvijas tirgū jau vienpadsmito gadu. Šo gadu laikā esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi aizkaru dizaina veidošanā, aizkaru audumu, aizkaru stangu, kā arī aizkaru aksesuāru izvēlē un augsta līmeņa servisa nodrošināšanā mūsu klientiem. Katrreiz ar prieku sagaidām mūsu pastāvīgos klientus, kuri arvien atgriežas, lai istenotu jaunus aizkaru noformējumu risinājumus.

Veidojam ilgtermiņa sadarbību ar aizkaru un interjera dizaineriem. Viesnīcām veicam ugunsdrošu aizkaru piegādi, dizainu, šūšanu, aizkaru un aizkaru stangu uzstādīšanu, kā arī gultas pārklāju un spilvenu šūšanu. 

Aizkaru salona “Karlīne”  soritmentā ir plaša aizkaru audumu izvēle no Vācijas, Austrijas un Šveices ražotājiem. Tie ir kvalitatīvi izstrādājumi, kuru cenas ir diferencētas, ņemot vērā kolekcijas aktualitāti. Mēs sniedzam dizainera, šūšanas, aizkaru, aizkaru stangu, kā arī žalūziju un ar pulti vadāmu žalūziju uzstādīšanas pakalpojumus. Piedāvājam arī dažāda veida paceļamo aizkaru un paneļu sistēmu risinājumus. 

Aizkaru salons “Karlīne”  ir ģimenes uzņēmums, kurā pirmajā vietā ir klientu apmierinātība.
Mājīgajā salonā Jūs vienmēr sirsnīgi sagaidīs un personīgi apkalpos kāds no mums.

Uz drīzu tikšanos Rīgā, Miera ielā 9!

Pirmdien:   10:00 - 19:00
Otrdien:   10:00 - 19:00
Trešdien:   10:00 - 19:00
Ceturtdien:   10:00 - 19:00
Piektdien:   10:00 - 19:00
Sestdien:   10:00 - 16:00

 

    

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizēto
projektu
piemēri